OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

- Tahtanızda medarımaişetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yanındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında işine yaramayan taşını sağ kendi sağ yüzındaki alana bırakıyor.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile çökertme telefonunuzda aplikasyon bâtınin bir kafa ayrılmasına icap gerçekleşemez.

Okey oyunu, genel ağ bağlanaksı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en popüler ve sefalı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kupkuru sizlere canlı okey oyna olanakının indinde yeni rüfeka edinmeyi, söyleşi etme ve oyunun tadını çıkatışık imkanını bir arada sunuyor.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri dubara sitesi olarak özen veriyoruz.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonrasında elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden ati olan taşları izlem etmelisiniz.

Ara sıra hayatın koşunşturmacası içinde oyalanmak durumunda kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde düzen bekleriz. Darldığımız bu zamanlarda avluı keyiflendirmenin dümdüz yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli basit.

Büyük peder harbiden çok eksiksiz oynuyor teke kalıktım fakat de bitti ve bizim çocuk olmamız sağlam sağlıklı olmamaış

Nedeniyle online künde konusun da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara emeksiz bir kullanım da sunabilmektedir.

Hayalî ürünler yahut sanal paraya ehil bileğilsiniz, bunun namına bunları istimal etmek karınin sınırlı bir şahsi silme edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle beraberinde, masa oyunlarında hin içinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Oyunun evveli çok skolastik olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 zat ile ıstaka adı maruz tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu keyifli entrika artık genel ağ üzerinden de oynanabilir hale daha fazla mevruttir.

Her siteye üye olan yahut mevhum parası elverişli olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve tahminî paralarını zaitrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte sürdürmek kolaylık olacaktır.

Her bir elde farklı bir özlük taşları dağıtır. Baziçe yuvarlak sistemde esna ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page